Сектор екологічної освіти

   Він є наймолодшим підрозділом ботанічного саду, який розпочав свою роботу в 2008 році.

До сектору екологічної освіти входить завідувач сектором та два провідні фахівці. Основні напрямки еколого-освітньої діяльності: налагодження та розвиток співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування, школами, вищими навчальними закладами (залучення учнів, студентів в проведені акцій, виставок, конкурсів, свят), засобами масової інформації (статті, замітки) , місцевим населенням; організація місцевих та участь в Міжнародних, Всеукраїнських еколого-освітніх акціях, виставках, семінарах, фестивалях та святах; проведення тематичних уроків й екскурсій орієнтованих на шкільну та студентську програму; розробка та видання статей, буклетів, листівок, аншлагів, плакатів, путівників, відео-і фото-продукції, сувенірів та ін.  

    Працівники сектору приймають участь в навчальних семінарах, зокрема - «Громадські ініціативи у сфері охорони біорізноманіття. Організація рекреаційних послуг» і «Впровадження інформаційних стандартів» та  акціях: «Посади своє дерево», «День птахів», «Збережи ялинку», «Всесвітній день охорони навколишнього природного середовища»; читають лекції учням та студентам, готують статі для друку у місцевій пресі; проводять навчально-пізнавальні екскурсії для учнів, студентів, вчителів, кременчан та гостів міста; створюють фототеку для укомплектування фотоальбому колекційного фонду ботанічного саду; розробляють буклети, листівки, календарі, інформаційні щити та стенди.

На базі ботанічного саду проходять навчально-виробничу практику студенти гуманітарно-педагогічного інституту ім. Т.Г Шевченка               м. Кременеця, педагогічного університету ім. М. Гнатюка м. Тернополя, медичного коледжу м. Рівне, Києво-Могилянської академії, Львівської політехніки та учні ЗОШ району.

    На території саду діють 5 екологічних маршрутів , які містять навчально-пізнавальну, еколого-виховну, рекреаційно-оглядову інформацію. Маршрути охоплюють майже всю територію саду і дають можливість  максимально ознайомитися із різноманіттям видового складу рослин та ландшафтними композиціями. 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту